konferencje_dla_klientomaniaka
Odcinek #28

Konferencje dla Klientomaniaka - co wybrać ? jak przeżyć ?

15 August, 2016
Udostępnij

Jak zmienił się rynek konferencji branżowych od naszej ostatniej rozmowy na ten temat ? Co oferują organizatorzy – czyli w których wydarzeniach warto wziąć udział ? Jak przygotować się do udziału w nich aby dobrze wykorzystać zainwestowane w nie czas i pieniądze?

Kiedy z drzew zaczynają spadać liście zaczynamy ponownie gromadzić się na licznych konferencjach, warsztatach i seminariach branżowych. Jesienny sezon konferencyjny startuje lada moment, a my już po raz drugi sprawdzamy ofertę rynku konferencyjnego i podpowiadamy, na którego konia warto postawić. A to wcale nie jest ani łatwe ani tym bardziej oczywiste. Okazuje, że wcale tak wiele od ubiegłego roku się nie zmieniło. Nadal oferta przygotowana przez organizatorów budujących rynek konferencji pozostawia sporo do życzenia. Spektakularnego przełomu nie ma. Ale… kiedy zmienimy perspektywę zaczyna robić się interesująco.

Weź sprawy we własne ręce

Rozwój, to Kwestia Twojej odpowiedzialności i Twoich wyborów. To nie ktoś z zewnątrz ma dostarczyć Ci rozwiązanie, ale to Ty masz je znaleźć. Konferencje, warsztaty, seminaria budują kontekst, wypełniają treści i ludzie. Wśród nich Ty. Znajdź treści, które popchną Cię do przodu na Twojej zawodowej i prywatnej drodze.

My wzięliśmy sprawy we własne ręce i w już 28 odcinku podcastu rozmawiamy o:

  • O tym jak zmienił się rynek na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy – czy lub które punkty naszego „badania” wzięli sobie do serca organizatorzy wydarzeń branżowych
  • Przedstawiamy 10 wskazówek jak dobrze wykorzystać uczestnictwo konferencjach i wydarzeniach branżowych
  • Podpowiadamy ponownie organizatorom jak można uatrakcyjnić wydarzenie
  • O tym, na które konferencje w sezonie jesiennym warto się wybrać

W naszej rozmowie wspominamy o:

Rozmawiamy o konferencjach:

Cotygodniowy biuletyn Klietnomanii

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polityka prywatności i plików cookies