Weź udział w konferencji

28 September, 2020
Udostępnij

Jako manager powinieneś – nie, musisz rozwijać swoje kompetencje. Jednym z podstawowych narzędzi jest aktywne uczestnictwo w konferencjach. Są one nie tylko źródłem wiedzy i inspiracji płynących z mównicy, ale również miejscem spotkania interesujących ludzi, którzy mogą zmienić Twój Świat.

Konferencja to inwestycja w siebie. Pozwala ona wejść czasami jeden czasami dwa stopnie wyżej niż jesteś dzisiaj, pozwala skonfrontować Twoje opinie z punktem widzenia innych uczestników, pozwalają pozyskać wiedzę, idee, inspiracje. Konferencje są idealnym miejscem do poznawania innych, podobnych sobie ludzi – ekspertów, managerów pracujących w tej samej branży. To szanse poznania potencjalnych klientów, którzy w poszukiwaniu rozwiązania swojej potrzeby trafiają na krzesła tego typu wydarzeń.

Jakość konferencji jest różna dlatego ważny jest odpowiedni dobór wydarzenia, w które chcesz zainwestować. Ale niech zewnętrzne opinie i wcześniejsze doświadczenia nie zniechęcają Cię. Zarówno decyzja jak i aktywność na tam na miejscu zależą wyłącznie od Ciebie. O tym jak jak wykorzystać maksymalnie każdą konferencję dowiesz się słuchając 4 odcinka podcastu Forum Call Center lub czytając artykuł 28 wskazówek jak dobrze wykorzystać uczestnictwo w konferencjach.

Weź udział w konferencji

  • Zaplanuj uczestnictwo w co najmniej dwóch konferencjach związanych z twoim biznesem rocznie
  • Przeczytaj lub wysłuchaj 28 wskazówek jak dobrze wykorzystać uczestnictwo w konferencjach – pomoże Ci wycisnąć ostatnie soki z zainwestowanych w konferencję czasu i pieniędzy.
  • Wyrzuć do kosza wymówki, że jesteś zajęty
  • Uczestnicz w konferencji aktywnie – studiuj konferencję

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej materiałów w tej kategorii

Polityka prywatności i plików cookies